joomla social share buttons

Editörden

Editörden

19.04.2017

Değerli Meslektaşlarım,

2016 yıl sonu itibariyla Göğüs-Kalp-Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği Dergisinin ULAKBIM Ulusal Veri Tabanında yeralmaya başladığını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bunun yanısıra bildiğiniz gibi dergimiz  Excerpta Medica/Electronic Publ., Scopus, EBSCO Publishing Inc. veri tabanlarına ve Türk Medline Ulusal Sağlık Bilimleri Süreli Yayınlar Veritabanına dahildir.

Yıllardır bilimsel yazıları ile dergimize desteklerinden dolayı tüm meslekdaşlarımıza teşekkür ederiz. Dergimizde klinik çalışmaların yanısıra olgu sunumları ve editöre mektup gibi yazılar da   paylaşılmaktadır, ancak bu yazılara dergimizde  sınırlı sayıda yer verilebilmekteyiz. Bu nedenle olgu sunumları ve editöre mektup yazılarının e-dergi platformunda  yayınlanma olanağı mevcuttur.

Dergimiz, üyelerin belirttikleri adreslere postalanmaktadır. Dergilerin ulaşımında  mağduriyet yaşanmaması için adres güncellemelerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine bildirmenizi rica ediyoruz. Dergimizin bir yıl boyunca düzenli ve belirlenen takvim çerçevesinde çıkmasında destek veren, emeği geçen tüm yayın kurulu üyelerine ve Logos Yayıncılık Tic. A.Ş. mensuplarına, derneğimizin yönetim kurulu üyelerine, dergimizin web sitesi yöneticisine ve siz bilimsel çalışma ve yazılarını dergimize gönderen değerli meslekdaşlarımıza teşekkür ederiz.

Hepinize sağlık, başarı, huzur ve mutluluk dolu günler dileriz.

 
GKDA ve YB Derneği Dergisi Yayın Kurulu Adına
Sorumlu Yazı İşleri Md / Editör
Doç. Dr. Türkan Kudsioğlu